A+ A A-

O nás

Začátkem všeho bylo studium na Vyšší odborné škole Informačních technologií a první zkušenosti s doučováním a následně pak školením informačních technologií. V této době nám již zmíněná brigádní činnost přinášela stále nové zkušenosti, dovednosti a poznatky v tom nejširším spektru informatiky. Formátování a úprava textů, především závěrečných bakalářských a diplomových prací, byly jednou z nejvíce žádaných a vyhledávaných služeb. Ještě než naše studium na VOŠ dospělo zdárného konce, bylo zapotřebí vyhotovit vlastní závěrečnou práci. Formátování a úprava textů v té době již byla rutinou. Desítky zformátovaných textů a následně spokojení klienti hojně narůstali, takže nám bylo jasné, že tyto služby chceme nabídnout dál…Vám, návštěvníkům našich webových stránek.

Kontakt

Bc. Antonín Bouchal

Administrátor

Václavské náměstí 808/66

Praha 1 - 110 00

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

+420 736 729 646 

Otevřeno NONSTOP (tel/mail)

Ičo: 04484631

   

Ceník služeb

Formátování Standard Formátování Express Formátování Speed Express Šablona
25 Kč
Stránka
30 Kč
Stránka
35 Kč
Stránka
800 Kč
Dokument
Do 4 dnů Do 2 dnů Do 24 hod* Do 4 dnů
Nejnižší cena za zpracování Vaší práce Nejlepší poměr ceny
a rychlosti zpracování
Rychlost zpracování na prvním místě Mějte práci pod kontrolou od samého začátku
Kontrola a oprava až sta gramatických chyb zdarma!
Dodatečná úprava zdarma!
Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka

Podkategorie

Ještě nekončíme, můžeme také zajistit...

Cenu tohoto kompletního balíčku pro Vás nastavujeme vždy co nejvýhodněji. Pro přesnou cenu se nám ozvěte a společně se domluvíme. Vše je řešeno v co nejrychlejším čase - v rámci možností i do 24 hodin! 

Doručení do vlastních rukou. Nabízíme doručení, neboli rozvoz po celé Praze. Vaší práci Vám doručíme, v jakékoliv formě si zvolíte. Výtisk, hotovou vazbu, nebo jenom zformátovanou práci na CD? Vyberte si. Peníze za úpravu a formátování Vaší práce nemusíte posílat předem.

Nevyšla vám kontrola plagiátorství dle představ? Potřebujete srazit procentuální podíl podobností ve vaší závěrečné práci? I tuto službu jsme schopni pro vás udělat.

Nabízíme Vám osobní konzultace a školení, kde můžeme vyřešit veškeré úpravy, formátování a vše co bude potřeba pro vyhotovení garifcké části Vašich textů. Navíc od nás dostanete školící materiály, které Vás, již vždy navedou, pokud nějaký postup zapomenete. Vyškolíme jednotlivce i skupiny.

Názory zákazníků

  • Hey there! Would you mind if I share your blog with my myspace group? There's a lot of people that I think would really enjoy your content. Please let me know. Many ...
     
  • Se službami jsem byla velmi spokonená. :-) Po odeslání požadavku jsem dostala ihned e- mail a za pár hodin obdržela krásně upravenou práci dle mých požadavků.
     
  • Profiformátování mě zachránilo na poslední chvíli. Práci jsem zaslal den před odevzdáním a ačkoliv jsem už byl smířený, že včas odevzdat nestihnu, nakonec ...