A+ A A-

Ceník služeb

Formátování Standard Formátování Express Formátování Speed Express Šablona
25 Kč
Stránka
30 Kč
Stránka
35 Kč
Stránka
800 Kč
Dokument
Do 4 dnů Do 2 dnů Do 24 hod* Do 4 dnů
Nejnižší cena za zpracování Vaší práce Nejlepší poměr ceny
a rychlosti zpracování
Rychlost zpracování na prvním místě Mějte práci pod kontrolou od samého začátku
Kontrola a oprava až sta gramatických chyb zdarma!
Dodatečná úprava zdarma!
Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka
    • Práci se snažíme vyhotovit vždy co nejdříve. 24 hodin je maximální doba, do které Vám práci zašleme. Velmi často je práce hotova již do 12 hodin nebo dokonce do 3 hodin od obdržení zakázky.

Nevybrali jste si vhodnou službu nebo chcete se raději s námi domluvit osobně? Přejděte do sekce KONTAKT a ozvěte se nám! Na všem se domluvíme :)


Doplňkové služby

Korektura a Stylistika 55 Kč / NS
Potřebujete odevzdat závěrečnou práci v bezchybné kvalitě? Chcete, aby vaše práce byla vaší skutečnou vizitkou? Vsaďte na kompletní korekturu a stylistiku!
 
Tvorba bibliografických citací a seznam zdrojů dohodou 
Nevíte si rady, jak vytvořit seznam použitých zdrojů, vyskytující se u konce celé práce? Stačí, když nám pošlete seznam knih, webových stránek a všech ostatních druhů dokumentů, z kterých jste čerpali. Více o tvorbě citací a zdrojů.
 
Kontrola plagiátorství a podobností 350 Kč
Pokud máte pocit, že by nějaké části či pasáže mohly být považovány za plagiát, vše vám vhodným systémem zkontrolujeme a zašleme výsledek. Po kontrole plagiátorství také rádi poradíme a doporučíme jaké další kroky podniknout. Výsledek obdržíte cca do 24 hodin.
 
Překlad abstraktu 450 - 550 Kč
Výstižná charakteristika obsahu celé práce – to je abstrakt. A protože za správnost a kvalitu překladu abstraktu zodpovídá odevzdávající, je lepší nechat tuto činnost na jazykových odbornících.
 
Tvorba prezentace závěrečných prací cca 1200 Kč
Součástí Vaší obhajoby závěřečné práce je zcela jistě prezentace. Pokud Vám její vypracování, stylizace či grafické zpracování dělá problém, rádi Vám prezentaci zhotovíme. Dejte nám vědět a domluvíme se na podrobnostech.     
 
Tisk a vazba závěrečných prací 750 - 950 Kč
Vazba a tisk dává podobu vaší diplomové, bakalářské, absolventské nebo jiné závěrečné práci. Určí její finální vzhled – a my se rádi postaráme, aby se vám do rukou dostal ideální výsledek.
 
Zpracování šablony   800 Kč 
Nechte si formátování přednastavit a mějte vše pod kontrolou již od začátku tvorby vaší závěrečné práce - více informací ZDE
 
Balíček Komplet dohodou 
Balíček zahrnuje služby formátování, korektura, stylistika, tisk, vazba a doručení. Cenu tohoto kompletního balíčku pro Vás nastavujeme vždy co nejvýhodněji. Pro přesnou cenu se nám ozvěte a společně se domluvíme. Vše je řešeno v co nejrychlejším čase - v rámci možností i do 24 hodin!   
 
Školení a konzultace na míru 950 Kč
Nabízíme Vám osobní konzultace a školení, kde můžeme vyřešit veškeré úpravy, formátování a vše, co bude potřeba pro vyhotovení grafické části Vašich textů. Navíc od nás dostanete školící materiály, které Vás již vždy navedou, pokud nějaký postup zapomenete. Vyškolíme jednotlivce i skupiny. V případě zájmu o tuto službu se nám ozvěte.