A+ A A-

Ceník služeb

Formátování Standard Formátování Express Formátování Speed Express Šablona
25 Kč
Stránka
30 Kč
Stránka
35 Kč
Stránka
800 Kč
Dokument
Do 4 dnů Do 2 dnů Do 24 hod* Do 4 dnů
Nejnižší cena za zpracování Vaší práce Nejlepší poměr ceny
a rychlosti zpracování
Rychlost zpracování na prvním místě Mějte práci pod kontrolou od samého začátku
Kontrola a oprava až sta gramatických chyb zdarma!
Dodatečná úprava zdarma!
Objednávka Objednávka Objednávka Objednávka
    • Práci se snažíme vyhotovit vždy co nejdříve. 24 hodin je maximální doba, do které Vám práci zašleme. Velmi často je práce hotova již do 12 hodin nebo dokonce do 3 hodin od obdržení zakázky.

Nevybrali jste si vhodnou službu nebo chcete se raději s námi domluvit osobně? Přejděte do sekce KONTAKT a ozvěte se nám! Na všem se domluvíme :)


Doplňkové služby

Balíček Komplet – Formátování, Tisk, Vazba, Doručení dohodou 
Cenu tohoto kompletního balíčku pro Vás nastavujeme vždy co nejvýhodněji. Pro přesnou cenu se nám ozvěte a společně se domluvíme. Vše je řešeno v co nejrychlejším čase - v rámci možností i do 24 hodin!   
 
Doručení do Vašich rukou   dohodou 
Doručení do vlastních rukou. Nabízíme doručení, neboli rozvoz po celé Praze. Vaší práci Vám doručíme, v jaké formě si zvolíte. Výtisk, hotovou vazbu, nebo jenom zformátovanou práci na CD? Vyberte si. Peníze za úpravu a formátování Vaší práce nemusíte posílat předem. Vše můžeme vyřešit na místě.   
 
Zpracování šablony   800 Kč 
Nechte si formátování přednastavit a mějte vše pod kontrolou - více informací ZDE
 
Bibliografické citace - Seznam použitých zdrojů  dohodou 
Nevíte si rady, jak vytvořit seznam použitých zdrojů, vyskytující se u konce celé práce? Stačí, když nám pošlete seznam knih, webových stránek a všech ostatních druhů dokumentů, z kterých jste čerpali a my už vše zařídíme za Vás.
 
Kontrola plagiátorství 250 Kč
Pokud máte pocit, že by nějaké části či pasáže mohly být považovány za plagiát, vše Vám vhodným systémem zkontrolujeme a zašleme výsledek. Musíme upozornit, že Vaše škola může používat jiné systémy pro kontrolu plagiátu. Z tohoto důvodu může dojít k jiným výsledkům.
 
Školení a konzultace na míru 750 Kč
Nabízíme Vám osobní konzultace a školení, kde můžeme vyřešit veškeré úpravy, formátování a vše, co bude potřeba pro vyhotovení grafické části Vašich textů. Navíc od nás dostanete školící materiály, které Vás již vždy navedou, pokud nějaký postup zapomenete. Vyškolíme jednotlivce i skupiny. V případě zájmu o tuto službu se nám ozvěte.
Prezentace závěrečných prací dohodou 
Součástí Vaší obhajoby závěřečné práce je zcela jistě prezentace. Pokud Vám její vypracování, stylizace či grafické zpracování dělá problém, rádi Vám prezentaci zhotovíme. Dejte nám vědět a domluvíme se na podrobnostech.