A+ A A-

Další služby

Jsme tu pro Vás s veškerou úpravou a formátováním všech textů a prací, které píšete.
Formátování a grafickou úpravou nechte na nás, svůj čas a nervy raději věnujte kvalitnímu obsahu.Vaše ProfiFormátování.cz

Korektura a stylistika bakalářské práce

Korektura a Stylistika Bakalářské Práce

Chystáte se odevzdat kvalitní bakalářskou práci? My vám pomůžeme odevzdat ji bezchybně! Gramatická a stylistická korektura bakalářské práce je naší službou pro vaši jistotu. Tým našich korektorů je přípraven pomoci vám s bakalářkou a nejen s ní.

Formátování a úprava závěrečných diplomových prací

Korektura a Stylistika Diplomové Práce

Potřebujete odevzdat diplomovou práci v bezchybné kvalitě? Chcete, aby vaše diplomová práce byla vaší skutečnou vizitkou? Vsaďte na kompletní korekturu a stylistiku!

Tvorba citací a zdrojů webových stránek a knih

Tvorba citací a zdrojů závěrečných prací

Jde vám hlava kolem z citací knižních zdrojů, citací internetových stránek, zákonů či jiných zdrojů? Nevíte, jak správně citovat dle normy ISO 690? Zdali zvolit harvardský styl, metodu číselných odkazů nebo metodu poznámek pod čarou? Pak jste tady správně!

Tvorba citací a zdrojů webových stránek a knih

Kontrola plagiátorství a podobností

Předejděte problémům, zbytečné práci a komplikacím při odevzdání vaší bakalářské, diplomové, seminární nebo jakékoli jiné závěrečné práce.

Tvorba citací a zdrojů webových stránek a knih

Překlad abstraktu

Nejste si tak úplně jistí svou úrovní anglického jazyka? Nevadí. Potřebujete-li přeložit abstrakt, můžete se obrátit na nás – a mít zase o jednu starost méně.

Tvorba citací a zdrojů webových stránek a knih

Tvorba prezentace k obhajobě

Připravíme takovou prezentaci, aby vaše obhajoba byla na vysoké úrovni. Zjednodušte si to a šetřete své nervy!

Tvorba citací a zdrojů webových stránek a knih

Tisk a vazba závěrečných prací

Vazba a tisk dává podobu vaší diplomové, bakalářské, absolventské nebo jiné závěrečné práci. Určí její finální vzhled – a my se rádi postaráme, aby se vám do rukou dostal ideální výsledek. Všechny naše vazby a tisk odpovídají požadavkům vysokých škol v České republice, kvalitě a preciznosti.

Ještě nekončíme, můžeme také zajistit...

Cenu tohoto kompletního balíčku pro Vás nastavujeme vždy co nejvýhodněji. Pro přesnou cenu se nám ozvěte a společně se domluvíme. Vše je řešeno v co nejrychlejším čase - v rámci možností i do 24 hodin! 

Doručení do vlastních rukou. Nabízíme doručení, neboli rozvoz po celé Praze. Vaší práci Vám doručíme, v jakékoliv formě si zvolíte. Výtisk, hotovou vazbu, nebo jenom zformátovanou práci na CD? Vyberte si. Peníze za úpravu a formátování Vaší práce nemusíte posílat předem.

Nevyšla vám kontrola plagiátorství dle představ? Potřebujete srazit procentuální podíl podobností ve vaší závěrečné práci? I tuto službu jsme schopni pro vás udělat.

Nabízíme Vám osobní konzultace a školení, kde můžeme vyřešit veškeré úpravy, formátování a vše co bude potřeba pro vyhotovení garifcké části Vašich textů. Navíc od nás dostanete školící materiály, které Vás, již vždy navedou, pokud nějaký postup zapomenete. Vyškolíme jednotlivce i skupiny.

Názory zákazníků

  • Hey there! Would you mind if I share your blog with my myspace group? There's a lot of people that I think would really enjoy your content. Please let me know. Many ...
     
  • Se službami jsem byla velmi spokonená. :-) Po odeslání požadavku jsem dostala ihned e- mail a za pár hodin obdržela krásně upravenou práci dle mých požadavků.
     
  • Profiformátování mě zachránilo na poslední chvíli. Práci jsem zaslal den před odevzdáním a ačkoliv jsem už byl smířený, že včas odevzdat nestihnu, nakonec ...