A+ A A-

Formátování a Úprava Absolventské Práce

Teče Vám do bot, protože termín odevzdání Vaší Absolventské práce je za dveřmi? Pořád jste měli spoustu času na vypracování a teď nestíháte? Nevadí! Právě proto jsme tu MY! Formátování absolventské práce uděláme za Vás standardně do tří dnů. I to je pozdě? Pak využijte naší službu Express Speed a Vaše absolventská práce bude upravena a naformátována do 24 hodin. Obhajoba už je na Vás :-)

Formátování absolventských pracíMáme pro vás připraveny i další služby, mezi které patří například vypracování prezentace k obhajobě. Vytvoření šablony pro případ, že chceme mít připravený soubor, podle kterého si sami absolventskou práci naformátujete. 

Pokud jste zde nenašli dostatečné informace, vše Vám rádi zodpovíme. Stačí kliknout na odkaz kontakt a zavolat nám nebo napsat.  Ozveme se Vám hned, jak to bude možné. 

Veškeré dotazy vám rádi zodpovíme po telefonu, nebo emailem. Klikněte na sekci kontakt.
Pokud jste zde nenašli, co potřebujete, koukněte na naše všechny služby, co nabízíme.
Pokud je vám již vše jasné, pojďme na objednávku a vyberte vhodnou službu.


 

Vzor Absolventské práce před formátováním


Vzor Absolventské práce po formátování

 

4.9166666666667 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 98% (6 Votes)

Názory zákazníků

  • Profiformátování mě zachránilo na poslední chvíli. Práci jsem zaslal den před odevzdáním a ačkoliv jsem už byl smířený, že včas odevzdat nestihnu, nakonec ...
     
  • S Profiformátováním.cz je to jako s kartou Mastercard.. Zformátovaná práce do 24 hodin - 1700 Kč. Nemuset řešit formátování - k nezaplacení :-) Ještě jednou moc ...
     
  • Se spoluprací jsem spokojený.