Blog

Vybíráme vysokou školu

Vybíráme vysokou školu – jak se zorientovat a najít tu pravou?

Poslední ročník střední školy představuje velmi náročné období snad pro každého studenta. Kromě toho, že nastává nejvyšší čas se učit na maturitu a sepisovat maturitní práci, je také na místě řešit výběr vysoké školy, podávání přihlášek a přípravu na přijímací zkoušky.

Na co si dát pozor

Pár tipů, na co dát pozor při volbě tématu bakalářské/diplomové práce

Vhodně zvolené téma k napsání závěrečné práce, ať už jde o bakalářskou či diplomovou práci, je klíčové k jejímu úspěšnému dokončení a k následné úspěšné obhajobě před komisí.

Vzor potisku desek – AKADEMIE STING, o.p.s

Vzor potisku desek – AKADEMIE STING, o.p.s

Práce je napsaná, zformátovaná a nyní vás čeká tisk a vazba. Při vší té práci jste ale nepomysleli na to, jakou grafickou úpravu mají mít na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha desky diplomové práce. Nezoufejte, tady najdete jednoduchou odpověď, a to rovnou ve formátu PDF.

Co dělat po vysoké škole

Co dělat po vysoké škole?

Pokud jste úspěšně dostudovali vysokou školu, gratulujeme. Věnovali jste jí několik let svého života a po tuto dobu byla jistě jedním z hlavních bodů, kam jste směrovali svou pozornost. Minimálně v závěrečných měsících vaši mysl pravděpodobně tak zaměstnávala, že na plánování konkrétnějších budoucích kroků už téměř nezbyl prostor.

jak se učit

6 tipů jak se efektivně a rychle učit

Učení je přirozenou součástí života každého z nás a jelikož se mu minimálně v produktivním věku nevyhnete, rozhodně není na škodu vychytat si techniky, jak se efektivně učit. Nejenže vám potom absorbování nových informací půjde mnohem rychleji, ale také vás samotné studium bude více bavit.

Kontaktujte nás

+420 736 729 646
Otevřeno NONSTOP (tel/mail)
Václavské náměstí 808/66 - Praha 1 - 110 00
Ičo: 04484631

Poslední komentáře

Soňa M View comment

Tohle mě spasilo. Moc Vám - Děkuji! Všichni Vám - moc děkujeme.

Velká máma View comment

Moc poučné, všechny moje děti budou od teď povinně chodit na tuto stránku a vzdělávat s ...