O nás

Začátkem všeho bylo studium na Vyšší odborné škole Informačních technologií a první zkušenosti s doučováním a následně pak školením informačních technologií. V této době nám již zmíněná brigádní činnost přinášela stále nové zkušenosti, dovednosti a poznatky v tom nejširším spektru informatiky. Formátování a úprava textů, především závěrečných bakalářských a diplomových prací, byly jednou z nejvíce žádaných a vyhledávaných služeb. Ještě než naše studium na VOŠ dospělo zdárného konce, bylo zapotřebí vyhotovit vlastní závěrečnou práci. Formátování a úprava textů v té době již byla rutinou. Desítky zformátovaných textů a následně spokojení klienti hojně narůstali, takže nám bylo jasné, že tyto služby chceme nabídnout dál… Vám, návštěvníkům našich webových stránek.

Spolu s následujícím dálkovým studiem na Vysoké škole, absolvováním mnoha kurzů, přednášek, vzdělávání ve volném čase, doučováním a lektorskou činností přicházely stále častěji myšlenky o vytvoření specializovaného týmu lidí, s cílem nabízet naše nastřádané dovednosti a zkušenosti. Naše myšlenky se brzy staly realitou a vše se dalo do pohybu. Spokojenost klientů je pro nás největší reklamou, kterou podporujeme internetovou inzercí a webovými stránkami, na kterých se právě nacházíte.

Po několikaleté praxi nepolevujeme, stále na sobě pracujeme a snažíme se zdokonalovat sebe i naše služby. Vytvořili jsme webovou stránku se specializací pouze na formátování bakalářských prací společně se všemi dalšími potřebnými službami od korektur po tisk a vazbu. Obdobnou stránku máme také ohledně formátování diplomových prací. Do našeho portfolia přibyl také projekt „Formátování závěrečných prací“, který jsme odkoupili a nyní můžeme naše zkušenosti a služby nabízet i na tomto místě. Nově máme také projekt, který se soustředí na tisk a vazbu závěrečných prací - Vazbičov

Zabýváme se také dalšími oblastmi informačních technologií. Kromě služeb ohledně formátování a úprav textů nabízíme také zajímavá školení z oblasti informačních technologií, měkkých dovedností a marketingu. Vytváříme webové stránky v redakčních systémech. Zabýváme se SEO (optimalizace pro vyhledávače) a internetovým marketingem. Do budoucna plánujeme rozšířit naše služby o grafický design a copywritening.

Ceníme si Vaší návštěvy a doufáme, že u nás najdete, co právě hledáte. Každého zákazníka si velice vážíme a děláme vše proto, aby se k nám i nadále vracel.  Spokojený a věrný zákazník je pro nás ten největší úspěch.

Váš tým ProfiFormátování.cz

Váš tým ProfiFormátování.cz

Kontaktujte nás

+420 736 729 646
Otevřeno NONSTOP (tel/mail)
Václavské náměstí 808/66 - Praha 1 - 110 00
Ičo: 04484631

Poslední komentáře

Soňa M View comment

Tohle mě spasilo. Moc Vám - Děkuji! Všichni Vám - moc děkujeme.

Velká máma View comment

Moc poučné, všechny moje děti budou od teď povinně chodit na tuto stránku a vzdělávat s ...