Připomínky a komentáře

Zde je místo pro Vaše komentáře, nápady, připomínky, hodnocení a vše co Vám leží na srdci. Budeme rádi za Vaše názory :-)


Gravatar
LUCIE
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda po zaslání a upravení bakalářské práce.. bude práce taky vymazána ze stránek.. jako to dělají ostatní stránky .
Děkuji za odpověď.

Gravatar
Barbora Matoušková
Jedním slovem - NAPROSTÁ SPOKOJENOST :). Vstřícnost, milé a velmi příjemné vystupování a samotná komunikace, práce zhotovená nejenom rychle, ale zcela dle mých představ. Já jedině doporučuji, a ještě jednou celému týmu děkuji :)
Gravatar
Adéla Buřičová
Se službami jsem byla velmi spokonená. smile Po odeslání požadavku jsem dostala ihned e- mail a za pár hodin obdržela krásně upravenou práci dle mých požadavků. Rychlost, ochota a vstřícnost. Všem doporučuji. Ještě jednou všem moc děkuji. tongue
Gravatar
Milan A.
Profiformátování mě zachránilo na poslední chvíli. Práci jsem zaslal den před odevzdáním a ačkoliv jsem už byl smířený, že včas odevzdat nestihnu, nakonec jsem odevzdal a dokonce s předstihem. Moc vám děkuji ještě jednou!!!
Gravatar
Luděk
S Profiformátováním.cz je to jako s kartou Mastercard.. Zformátovaná práce do 24 hodin - 1700 Kč.
Nemuset řešit formátování - k nezaplacení :-)
Ještě jednou moc DĚKUJI! smile

Gravatar
František Záruba
Se spoluprací jsem spokojený.
Gravatar
Mirek L.
Děkuji za rychlé zpracování bakalářské práce
Gravatar
Mirka H
Děkuji za rychlé a pohotové jednání. Práci jsem odevzdala a posudky mám jak od oponenta tak vedoucího skvělé. Ještě jednou děkuji :-)
Gravatar
Pavla
Velice děkuji za pěkné zpracování bakalářské práce. Veškerá úprava splnila mé očekávání. Pokud budu opět něco potřebovat naformátovat, určitě se na vás obrátím.
Gravatar
Jan Martínek
Díky za rychlé dodání šablony s dobře pochopitelným návodem jak s ní pracovat. Bez vás bych se trápil ještě hodně dlouho.

Kontaktujte nás

+420 736 729 646
Otevřeno NONSTOP (tel/mail)
Václavské náměstí 808/66 - Praha 1 - 110 00
Ičo: 04484631

Poslední komentáře

LUCIE View comment

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda po zaslání a upravení bakalářské práce.. bude pr ...

Hana Winklerová View comment

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jakým způsobem se píše citace z internetu za odstavcem? ...